У Міністерстві внутрішніх справ відбулися урочисті заходи з нагоди 100-річчя кадрової служби.

«Кадрова служба має особливе значення. Особливо в часи, коли МВС трансформується у правоохоронний орган європейського зразка. Ефективність реформування особового складу залежить від вас. Робота з персоналом украй відповідальна, адже від правильності рішень залежать результати виконання поставлених перед відомством завдань. Нехай кар’єрні успіхи будуть стимулом для досягнення нових професійних вершин», - привітав працівників кадрових служб органів системи МВС Арсен Аваков.
Державний секретар МВС Олексій Тахтай зазначив, що кадрова служба – це ядро роботи з людськими ресурсами.
Директор Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС Геннадій Доскевич повідомив, що сучасні кадрові служби центральних органів виконавчої влади, діяльність яких координується через міністра внутрішніх справ, відповідають всім потребам сьогодення.
«Ми – ключовий підрозділ в системі управління. Через нас проходять всі працівники: від призначення до звільнення або виходу на пенсію. Ми – єдина професійна родина. Бажаю всім нам здоров’я, довголіття та сімейного щастя», - сказав Геннадій Доскевич.
Чинні та колишні працівники кадрових підрозділів отримали відомчі відзнаки Міністерства внутрішніх справ.

Департамент комунікації МВС України