28 червня в саду імені Т. Г. Шевченка відбулась урочиста церемонія покладання квітів з нагоди 19-ї річниці Конституції України. В ній взяли участь голова Харківської обласної державної адміністрації  Ігор Райнін, голова обласної ради Сергій Чернов, заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Гусаров та радник ректора Олександр Бандурка, керівники територіальних органів міністерств і відомств України у Харківській області, депутати обласної ради, керівники департаментів, управлінь обласних та міських органів влади, керівники підприємств та організацій, представники громадських та молодіжних організацій, духовенства, учні та студенти.