Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ полковник поліції Дмитро Швець під час ранкового шикування відзначив учасників «Змагань патрулів», що відбулися в університеті й були присвячені 23-й річниці Конституції України.

Учасники змагань долали перешкоди штучного та природного характеру, надавали домедичну допомогу постраждалому, виконували евакуацію пораненого, затримували правопорушників, застосовували в тирі табельну вогнепальну зброю тощо. За результатами змагань було визначено переможців як у командному, так і в особистому заліку. Дмитро Володимирович вручив грамоти кращим поліцейським патрулям, серед яких курсанти факультету № 2 Сергій Подтопта та Вікторія Бойко, які зайняли ІІІ місце, курсанти факультету № 3 Сергій Лоза та Ярослава Лобутіна посіли ІІ місце і переможці змагань – курсанти факультету № 1 Олексій Антоненко та Карина Тутак. Нагадаємо, що в командному заліку ІІІ місце зайняла команда факультету № 3, ІІ місце – команда факультету № 2 і І місце – команда факультету № 1. Ректор привітав призерів та переможців змагань і побажав наснаги та подальших успіхів у навчанні та професійному зростанні.