Під час ранкового шикування ректор Харківського національного університету внутрішніх справ полковник поліції Дмитро Швець відзначив курсантів, які досягли успіхів у науковій, громадській та спортивній діяльності. Так, ректор університету вручив Подяки та грошові винагороди переможцям міського конкурсу студентських проектів «Харків – місто молодіжних ініціатив». Курсанти представили проекти у номінації «Харків – місто відкрите, творче, толерантне», що були визнані найкращими і посіли І місце. Це проекти: «Харків – проти кібербулінгу»  курсанта 4 курсу факультету № 1 Вікторії Цебиноги, «Школа юних поліцейських» курсанта 2 курсу факультету № 2 Владислава Степаненка, «Патріотичне виховання у закладах загальної середньої освіти» курсанта 3 курсу факультету № 4 Олексія Барбашова (науковий керівник – провідний науковий співробітник відділу організації наукової роботи Володимир Чумак). Проект «Право через казку», який представили курсанти 2 курсу факультету № 1 Анюта Грубнік, Яна Міркевич та курсант 1 курсу факультету № 2 Володимир Нечай (науковий керівник – викладач кафедри криміналістики та судової експертології факультету № 1 Юлія Заболотна Василівна), зайняв ІІ місце. На реалізацію своїх проектів переможці конкурсу отримали по 25 тис. грн., автори проектів, які посіли ІІ місце, – по 20 тис. грн..

Також Дмитро Швець відзначив курсанта 3 курсу факультету № 1 Карину Тутак, яка у складі команди ХК «Колос» взяла участь у Кубку Європейських чемпіонів «Челендж-3» з хокею на траві. Команда посіла І місце.

Приз районного етапу міського конкурсу «Молода людина року – 2019»  Дмитро Швець вручив проректору університету Олександру Бакумову, який став переможцем  у номінації «Наукова діяльність».

Ректор привітав нагороджених, побажав їм творчої наснаги та наполегливості для нових досягнень і перемог.