Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ полковник поліції Дмитро Швець та перший проректор підполковник поліції Сергій Бортник провели зустріч з курсантами факультету № 2. Звертаючись до молоді, Дмитро Володимирович наголосив, що головним пріоритетом є навчання, отримання міцних знань та диплома про здобуту освіту. Для цього необхідно добре вчитися, дотримуватися дисципліни, правил внутрішнього розпорядку тощо. «На вас із нетерпінням чекають у практичних підрозділах Національної поліції, на вас розраховують, як на молодих фахівців, які мають ґрунтовні знання, диплом про отримання вищої освіти та хочуть працювати на благо українського народу, – зазначив ректор. – Тож, не втрачайте час, набувайте знань, практичних навичок, щоб гідно проявити себе під час несення служби, щоб вами пишалися ваші батьки та університет». Дмитро Володимирович також зазначив, що він завжди відкритий для спілкування, і, якщо є запитання, завжди готовий вислухати і допомогти.