Професор кафедри кримінального права і кримінології доктор юридичних наук Андрій Ященко та суддя Комінтернівського районного суду м. Харкова кандидат юридичних наук Світлана Ященко для слухачів магістратури факультету № 1 провели бінарне заняття «Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод: проблемні питання впровадження та застосування у кримінальному законодавстві України».

Під час заняття обговорювалися питання щодо застосування окремих статей Конвенції та практики Європейського суду з прав людини у їх взаємозв’язку з нормами Кримінального кодексу України. Наприкінці заняття було проведене тестування для перевірки засвоєння теоретичного матеріалу, а також суддя Комінтернівського районного суду м. Харкова відповіла на запитання слухачів магістратури.