На стадіоні «Динамо-Арена» Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся фінал Зимового чемпіонату Харківської області з футболу серед аматорів сезону 2019 року. За право зіграти у фіналі змагалися 16 команд Харкова та Харківської області. Проте найсильнішими виявилися футбольні команди «Універ-Динамо» ХНУВС та «Квадро» Первомайський. Вони і зустрілися у фінальній грі за право отримати Кубок.

За результатами напруженої та цікавої гри переможницею стала команда «Універ-Динамо», яка завершила зустріч з рахунком 2:1. Під час вручення нагород футболістам ректор Харківського національного університету внутрішніх справ і заступник Голови Харківської обласної федерації футболу Валерій Сокуренко зазначив, що «завжди дуже приємно бути переможцем, отримувати нагороди, грамоти, медалі, але за великим рахунком набагато важливіше – це здоровий спосіб життя. І футбол, як один з наймасовіших та найулюбленіших видів спорту допомагає у цьому, спонукаючи молодь до занять спортом».