В Інституті післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ розпочалися заняття для 29 поліцейських молодшого складу поліції. Протягом шести місяців вони навчатимуться за спеціалізацією «спеціальна поліція» та кваліфікацією «поліцейський підрозділів забезпечення». Серед слухачів 5 осіб – з Черкаської області та 24 – з Харківської області.

З поліцейськими зустрілися перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець та проректор університету Олександр Бакумов. Вони націлили слухачів на здобуття якісної освіти, підкреслили важливість дотримання службової дисципліни та правил внутрішнього розпорядку й зазначили, що в університеті створено необхідні умови для навчання, самостійної підготовки, занять спортом та відпочинку.