30 березня на стадіоні «Динамо-Арена» відбувся заключний 7 тур Зимового чемпіонату Харківської області з футболу серед аматорських команд. ФК «Універ-Динамо» приймав одного з претендентів на півфінальну стадію  Харківський «Металіст-Юніор 1925». На поле команди вивів арбітр Прем’єр-ліги України Костянтин Труханов. Слід зазначити, що гра носила принциповий характер, адже динамівців влаштовувала нічия, а «Металіст-Юніор 1925» – лише перемога.

Перша половина зустрічі завершилася з гандикапом у два м’ячі на користь «Універ-Динамо». У другому таймі на 56-й хвилині біло-сині довели рахунок до розгромних 3:0, а на 63-й хвилині м’яч потрапив у ворота «Універ-Динамо» і рахунок став 3:1.

Гра пройшла на високому рівні, обидві команди продемонстрували свою майстерність. Тож, «Металіст-Юніор 1925» залишається на третьому місці та вибуває з турніру. У півфінальній стадії Зимового чемпіонату Харківської області на біло-синіх чекає переможець групи «Б» – молода та амбітна команда УФК U 17.