У Київському національному торговельно-економічному університеті пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція «Безпека соціально-економічних процесів в кіберпросторі», співорганізатором якої виступив Департамент кіберполіції Національної поліції України. Від Харківського національного університету внутрішніх справ у цьому заході взяла участь слухач магістратури за спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Тетяна Передерій, яка підготувала тези доповіді під керівництвом завідувача кафедри економіки та фінансів Оксани Маковоз на тему «Продукти та сервіси електронної комерції кіберзахисту підприємства».

Мета конференції – обмін досвідом у сфері безпечного функціонування кіберпростору в економічних, соціальних, адміністративних  процесах, боротьба з кіберзлочинністю, захист інформації в комп’ютерних системах і мережах. Під час конференції провідні науковці з кіберзахисту, освітяни,  фахівці-практики в ІТ-галузі розглянули питання: кібербезпека в Україні: основні напрями забезпечення; інформаційні технології у боротьбі з кіберзлочинністю; кіберзахист на підприємстві: реалізація принципів; криптографічні методи захисту інформації.