Старші викладачі кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Людмила Соловйова та Світлана Лубенець спільно з працівниками Липоводолинського відділення поліції провели профорієнтаційні зустрічі у загальноосвітніх навчальних закладах Липоводолинського району.

Вони зустрілися з учнями одинадцятих класів Липоводолинської, Берестівської, Семенівської, Синівської загальноосвітніх шкіл та Синівського професійно-технічного ліцею й розповіли їм про особливості вступу та навчання у Сумській філії ХНУВС за спеціальностями «Право» та «Правоохоронна діяльність» як за державним замовленням, так і за кошти фізичних та юридичних осіб. Також викладачі зупинилися на питаннях проходження практики та працевлаштування, наукової та міжнародної діяльності, дозвілля студентів.

Сумська філія ХНУВС