Старший викладач кафедри кібербезпеки факультету № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ майор поліції Олексій Рвачов разом із курсантами 2 курсу цього ж факультету рядовими поліції Маргаритою Бобонець та Ангеліною Применко провели для старшокласників Харківського фізико-математичного ліцею № 27 просвітницьку лекцію з кібербезпеки в соціальних мережах.

Під час лекції учні 10 та 11 класів дізналися про перелік загроз, що можуть виникати під час користування соціальними комп’ютерними мережами, а також іншими інформаційними технологіями, про те, як не стати жертвою кібершахраїв, про правила безпечної поведінки у кіберпросторі та ін. Представники університету наводили реальні приклади кібератак та кіберінцидентів, що сталися як в Україні, так і в інших країнах світу.

Учні ліцею ставили багато запитань, в тому числі й щодо вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ для здобуття вищої освіти за спеціальністю «Кібербезпека» за державним замовленням (курсантом) на факультеті № 4 (кіберполіції) або за кошти фізичних та юридичних осіб (студентом) на факультеті № 6 (права та масових комунікацій) вишу (http://www.univd.edu.ua/uk/dir/3/abituriyentu).