На базі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ проведено Національний з’їзд президентів ELSA (National Presidents’ Meeting). Під час заходу учасники обмінялися досвідом, інформацією та ідеями, надали свої пропозиції до Національного конгресу ELSA Ukraine. Національне правління здійснило моніторинг виконання вимог Книги рішень ELSA Ukraine, ELSA International та інших рішень.

Для учасників з’їзду було проведено різні тренінги – тренінг від Євгенії Кривошеєнко «Лідер та команда» та «Networking» від Павла Присяжнюка (член ELSA Ukraine Alumni Society та President ELSA Ukraine 2016-2017). Усі тренінги були надзвичайно цікавими та інформативними. Їх учасники дізналися про переваги застосування нетворкінгу в роботі, про те, хто такі лідери, якими вони бувають і що потрібно, щоб команда була ефективною тощо.

Сумська філія ХНУВС