Для слухачів Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ за напрямком службової діяльності «Дільничні офіцери поліції» начальником відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Сумській області підполковником поліції Сергієм Тарасенком спільно з викладачем центру Миколою Лук’яновим проведено бінарне заняття з дисципліни «Робота працівника поліції щодо захисту прав та законних інтересів дітей» за темою «Проведення заходів загальної та індивідуальної профілактики з повнолітніми особами, батьками, опікунами та іншими категоріями осіб, які втягують дітей у злочинну діяльність».

Слухачі отримали інформацію щодо поняттєво - категоріального апарату щодо теми лекції, застосування законодавства у сфері діяльності дільничних офіцерів поліції із захисту прав і законних інтересів дітей та попередження фактів втягнення підлітків у протиправну діяльність. Під час заняття розглядалися питання щодо формування поваги до прав дитини, вмінь та навичок управлінської діяльності, можливості застосовувати отримані слухачами знання в практичній діяльності під час організації роботи із  захисту прав і законних інтересів дітей та багато іншого.

«Академія поліції», м. Суми