Професор кафедри адміністративної діяльності поліції факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Шатрава разом зі слухачами магістратури факультету № 3 Діаною Петровою та Вікторією Лисенко провели виховний захід з учнями 10–11 класів Харківської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 109, присвячений протидії такому явищу, як булінг. Було з акцентовано увагу на правовому механізмі протидії булінгу. Боротьба з цим явищем створює безпечне освітнє середовище, підвищує ступінь зосередженості дітей на навчанні та покращує емоційно-психологічний стан у колективі.

Представники університету також запросили школярів на День відкритих дверей, який відбудеться 22 лютого 2019 року об 11.00.