У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася зустріч спостерігача Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Франкліна Туммишайта з перемінним та постійним складом навчального закладу. 300 курсантів, студентів та офіцерів вишу ознайомилися з історією ОБСЄ, основними напрямами діяльності, завданнями тощо, дізналися про роботу Спеціальної Моніторингової Місії, яка працює в Україні та в Харківській області зокрема.

«Цією презентацією ми хочемо зробити нашу роботу прозорою, нівелювати можливу настороженість та підтримати добрі стосунки з органами влади в Україні», – зазначив Франклін Туммишайт на початку заходу.

Присутні на зустрічі курсанти, які найближчим часом розпочнуть службу в лавах Національної поліції України, ознайомилися також з особливостями моніторингових досліджень, пов’язаних із діяльністю Національної поліції, Державної прикордонної служби України та Збройних Сил України.