Кафедрою соціальних та економічних дисциплін факультету № 2 за участю віце-президента ПРАТ «Промстах» Нелі Третьякової та начальника відділу особистого страхування Наталії Степанюк було проведено бінарне заняття за темою «Основи страхової діяльності».

Фахівці зі страхової діяльності поділилися своїм досвідом та представили основні елементи страхової діяльності, що забезпечують комплексні страхові рішення та надають можливість для переходу на якісний новий рівень професіоналізму та розвитку.

Під час заняття курсантам роздали пам’ятки із надання окремих видів страхових послуг, а також розглянули питання особистого страхування працівників Національної поліції України.

Проведення бінарних занять спрямоване на систематизацію знань курсантів, поєднання навчального матеріалу з практичною діяльністю та формування системи комплексного мислення.