У Київському університеті ім. Бориса Грінченка відбувся III Всеукраїнський студентський турнір з філософії. Серед 17 учасників нефілософських факультетів були й представники Харківського національного університету внутрішніх справ. Серед учасників команди – Олег Розуменко – студент І курсу факультету № 6 та курсанти І курсу факультету № 2 Дмитро Серховець та Дарина Завричко. Керівник команди – професор кафедри соціально-гуманітарних дисциплін доктор філософських наук, професор Володимир Шаповал.

Турнір проходив у два тури. Кожна команда змагалася з двома командами інших вузів. Члени команди виступали послідовно у трьох ролях: доповідача, опонента та рецензента. Турнір був побудований у формі дискусії, носив одночасно науковий і спортивний характер, дозволяючи кожному студенту розкрити свої здібності як оратора і філософа. Оцінку виступів студентів у кожному турі проводила кваліфікована комісія з трьох осіб, у складі якої були знані вчені з усіх регіонів України. Команда ХНУВС виступила гідно, продемонструвавши високий рівень підготовки у загальнонауковій і філософській галузях. Кожен член команди отримав «Сертифікат учасника філософського турніру» та хороший досвід публічного захисту своєї наукової позиції у філософських диспутах.