Вихідними на базі лісопаркового комплексу «Сокольники» відбувся чемпіонат із лижних гонок на першість університету. У змаганнях взяли участь курсанти та студенти усіх факультетів вишу. За результатами чемпіонату було визначено команди-переможниці: І місце зайняла команда факультету № 1, ІІ місце – команда факультету № 4, ІІІ місце – команда факультету № 2, IV місце – команда факультету № 6 і V місце – команда факультету № 3. Дипломи та кубок лижникам вручив проректор навчального закладу Олександр Грищенко.

Окрім нагород учасники змагань отримали багато позитивних емоцій, а частування гарячою польовою кашею та чаєм, свіже повітря й чудові краєвиди надали спортсменам гарного настрою та заряду бадьорості на цілий тиждень.