"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

З нагоди відзначення Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту курсанти 1 курсу факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ разом із деканом факультету підполковником поліції В’ячеславом Марковим та заступником декана факультету Павлом Макаренком відвідали меморіальний комплекс «Дробицький Яр».

Меморіальний комплекс знаходиться у Дробицькому яру на сході Харкова та відомий як місце масових розстрілів цивільного населення, переважно євреїв, що здійснювалися нацистськими окупаційними військами у 1941–1942 рр.

На в’їзді до комплексу знаходиться пам’ятний знак – менора. Сьогодні у складі комплексу парк, пам’ятник-монумент, траурна зала з чашею скорботи, в якій на планшетах білого мармуру увічнені тисячі імен жертв трагедії.

Під час відвідування меморіального комплексу представники університету прослухали лекцію щодо трагічної історії появи масового поховання в цьому місці під час Другої світової війни. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять мільйонів безвинно вбитих євреїв по всьому світу в часи окупації німецько-фашистськими загарбниками.

Декан факультету № 4 В'ячеслав Марков передав у дарунок музею комплексу німецький штик-ніж, який був на озброєнні нацистських окупаційних військ та був знайдений на території Харківської області.

В’ячеслав Валерійович зазначив, що майбутні покоління повинні пам'ятати про ці «чорні сторінки» з історії людства, в тому числі багатостраждального єврейського народу, й не допустити повторення таких трагедій, як Голокост.

Захід був проведений за сприянням первинної профспілкової організації працівників Харківського національного університету внутрішніх справ.

ВЗГ ХНУВС