Представники факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Шульгін, Дар’я Балаш та Кирило Молнар провели профорієнтаційну зустріч у Кам’янському коледжі фізичного виховання Дніпропетровської області. У заході взяли участь студенти випускного курсу коледжу. Представники ХНУВС познайомили молодь з університетом, зі спеціальностями, за якими навчаються майбутні поліцейські, роз’яснили особливості вступу до відомчого вишу. Також працівники університету розповіли, що в університеті діють підготовчі курси, військова кафедра.

Працівники університету провели практичне заняття з правил поведінки в екстремальних умовах та продемонстрували як працює експерт-криміналіст.