Проректор Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Бакумов відвідав Сумську філію вишу. Він оглянув матеріально-технічну базу, ознайомився з організацією освітнього процесу, особливостями запровадження елементів практичного навчання, а також провів зустріч із президентом швейцарського благодійного об’єднання «Help-Point Sumy» Маріанне Піффаретті та керівником швейцарської регіональної поліції Марком Файлом.

Олександр Сергійович передав вітання від ректора університету генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка та вручив подарунки для Сумської філії. Проректор вишу та представники швейцарської делегації відвідали Сумський центр первинної професійної підготовки «Академія поліції» Сумської філії ХНУВС, де ознайомилися з організацією та особливостям підготовки поліцейських.