Студенти факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ разом зі старшим викладачем кафедри цивільного права та процесу Наталією Ходєєвою відвідали музей Харківського національного університету внутрішніх справ. Студенти ознайомилися з експонатами музею, що знайомлять з етапами становлення правоохоронних органів України та Харківщини, Харківського національного університету внутрішніх справ.

Старший музейний доглядач відділу соціально-гуманітарної роботи Сергій Перцов розповів студентам про музейну експозицію, про фондову колекцію, присвячену таким темам, як «На захист територіальної цілісності держави», «Формений одяг працівників вітчизняних органів внутрішніх справ», «Чорнобиль – наш віковий біль» та ін.