Курсанти 3 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Юлія Синявська та Віталій Найда провели зустрічі з учнями ХЗОШ № 70, ХЗОШ № 88 ім. О. Г. Зубарєва та ХЗОШ № 113. Вони розповіли учням 9–10 класів про можливість стати учасником соціального проекту «Step Up: школа для активних підлітків», який реалізується за підтримки Фонду «Професійний розвиток Харкова» у межах програми ЮНІСЕФ «Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Юлія Синявська та Віталій Найда ознайомили старшокласників з особливостями вступної кампанії, розповіли про важливість підготовки абітурієнтів до зовнішнього незалежного оцінювання на сервері дистанційної освіти ХНУВС та на підготовчих курсах. Вони також підкреслили переваги навчання в університеті, розповіли про громадську та соціальну діяльність вишу, про участь курсантів і студентів у всеукраїнських та міжнародних програмах, а також про їх досягнення в освітній, науковій, культурній та спортивній сферах.