До Дня ветеранів ОВС, Науковим товариством курсантів та студентів Харківського національного університету внутрішніх справ був проведений круглий стіл «Актуальні проблеми формування особистості правоохоронця».

Захід відкрив куратор Наукового товариства курсантів та студентів, провідний науковий співробітник відділу організації наукової роботи, кандидат юридичних наук Володимир Чумак, який зазначив, що дотримання норм службового етикету та службової дисципліни здійснюють вплив на формування особистості правоохоронця.

У заході взяв участь начальник докторантури та ад'юнктури, кандидат юридичних наук Ігор Крєпаков, який звернув увагу присутніх на те, що формування особистості правоохоронців та їх професійних якостей відбувається значною мірою під час навчання у вищих навчальних закладах системи МВС України.

Під час роботи круглого столу обговорювались питання національно-патріотичного виховання майбутніх правоохоронців, їх правової культури та службового професіоналізму.

Кожна доповідь супроводжувалася жвавою та конструктивною дискусією.