Начальник Департаменту кіберполіції Національної поліції України генерал поліції третього рангу Сергій Демедюк, ректор Харкіського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, працівники Департаменту кіберполіції зустрілися з курсантами, керівництвом та науково-педагогічними працівниками факультету № 4. Під час зустрічі кіберполіцейські продемонстрували методику пошуку вразливостей вебресурсів, а курсанти мали можливість перевірити свої знання у віртуальному середовищі навчально-тренувального полігону університету.

Сергій Васильович наголосив на необхідності знання майбутніми кіберполіцейськими не тільки вразливостей мережних ресурсів, але й методів та способів їх захисту.

Ректор університету зазначив, що курсанти під час навчання в університеті опановують не лише теоретичні знання, але й отримують необхідні практичні навички для роботи у підрозділах поліції.