Студенти 2 курсу факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Денис Прокопов та Микола Бовкун – члени студентської ради факультету – у рамках програми обміну студентами між областями «Студ-Бумеранг» відвідали Запорізьку область. Мета програми – сприяти підвищенню рівня національно-патріотичної свідомості та суспільної активності через створення ефективного механізму комунікації молоді різних регіонів України.

У м. Запоріжжя студенти університету взяли участь у засіданні Запорізької обласної студентської ради, познайомилися з молодіжними лідерами області, відвідали Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізький обласний центр молоді. Побували студенти й у м. Мелітополь, де вони познайомилися з представниками Управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради, зустрілися з волонтерами молодіжного центру «People.ua», відвідали Мелітопольський державний педагогічний університет та поспілкувалися з членами студентської ради вишу.

Під час поїздки була насичена екскурсійна програма. Студенти відвідали краєзнавчий музей, о. Хортиця, музей техніки «Фаетон» тощо.