У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся творчий конкурс «Містер факультет-2018». Цей конкурс на факультеті № 1 проводиться вдруге. Участь у конкурсі взяли вісім конкурсантів (з кожного навчального курсу по два), а серед завдань були:

– театралізована візитка на тему «Як козаків у козаки обирали» (юнаки демонстрували акторські  та ораторські здібності);

– спортивний батл (оцінювалась фізична підготовка та володіння рукопашними прийомами);

– конкурс талантів.

Курсанти мали змогу проявити свої творчі здібності. Вони декламували авторські вірші, співали, танцювали, демонстрували біт-бокс, знімали аматорські відеоролики.

У перервах між конкурсами виконувались танцювально-вокальні композиції та творчі номери.

За результатами конкурсу перемогу здобув курсант четвертого курсу Богдан Хижковий. Він вразив членів журі акторською грою, спортивною підготовкою та яскравим танцем.

Декан факультету полковник поліції Олександр Музичук привітав усіх учасників та нагородив їх дипломами за перемоги у номінаціях.

Проректор університету Олександр Грищенко вручив конкурсантам солодкі подарунки, а переможцю – перехідний кубок «Містер факультет-2018».

Свято сподобалось і конкурсантам, і глядачам. Такі культурно-масові заходи згуртовують колектив, виховують почуття єдності та допомагають налагоджувати дружні зв'язки.