На базі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ локальний осередок ELSA Sumy провів зустріч з представником Регіонального центру з надання вторинної правової допомоги на тему «Система БВПД Сумщини – на захисті прав людини». Спікером виступив начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання вторинної правової допомоги у Сумській області Володимир Жалковський.

Під час зустрічі обговорювалися питання стосовно юридичної професії, механізми надання правової допомоги. Студентам розповіли, як центри та бюро правової допомоги дбають про захист прав громадян, надають їм юридичні консультації, роз’яснення, забезпечують рівний доступ до правосуддя.

Сумська філія ХНУВС