Для керівників слідчих управлінь ГУ НП в областях – учасників наради, яку провів заступник Голови Національної поліції України – начальник Головного слідчого управління генерал поліції третього рангу Віталій Невгад, було проведено екскурсію по території університету. Поліцейські ознайомилися з навчальною базою вишу, оглянули навчально-тренувальні полігони – відділ поліції, центр боротьби з кіберзлочинністю та моніторингу кіберпростору, стрілецький комплекс, смугу перешкод та тактичне містечко, спортивну базу вишу. На численних спортивних майданчиках проходили тренування , а також заняття із самооборони слухачів курсів первинної підготовки працівників патрульної поліції. У спортивному залі курсанти університету продемонстрували майстерність у різних видах спорту, перш за все - контактних, яким надається перевага у підготовці майбутніх поліцейських. Відвідали учасники наради й спеціалізовані навчальні аудиторії – залу судових засідань, зелену кімнату, комп’ютерний полігон ОБСЄ, амфітеатр, побували в юридичній клініці, ознайомилися з експонатами музею. Поліцейські відвідали Центр Українсько-Польського розвитку, Центр корекційної та психодіагностичної роботи, багатофункціональний тренувально-спортивний комплекс «Динамо-Арена», лекційний зал тощо.

На великому плацу відбулися показові виступи підрозділів карабінерів, барабанщиць та духового оркестру.