Заступник Голови Національної поліції України – начальник Головного слідчого управління генерал поліції третього рангу Віталій Невгад провів зустріч з курсантами Харківського національного університету внутрішніх справ. Курсанти розмістилися у трьох найбільших лекційних залах навчального закладу, між якими встановлено відеозв’язок. Зустріч відбувалася в режимі онлайн. Віталій Вікторович подякував керівництву університету за можливість провести нараду в стінах одного з найкращих вишів МВС України, за якісну організацію заходу. "Я приємно вражений рівнем підготовки майбутніх слідчих, мені зрозуміла їх мотивація, адже у курсантів є всі можливості стати чесними та порядними офіцерами, – підкреслив Віталій Невгад. – Гасло «Служити та захищати!» стало образом життя для тих, хто несе службу у лавах поліції. Я упевнився у намірах майбутніх слідчих присвятити себе саме цій професії".

Віталій Невгад окреслив головні завдання, які сьогодні покладено на слідчі підрозділи, пріоритети їх діяльності, а також відповів на численні запитання науково-педагогічного складу університету, слухачів магістратури, курсантів.