Бібліотека університету отримала книжковий дарунок від кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ. Це – монографія, видана до Дня юриста України: «Захисник як учасник кримінального провадження». Монографія, підготовлена Віталієм Єрохіним та Олександром Юхно, стала десятою в серії «Бібліотечка слідчого і детектива: учасники кримінального провадження», започаткована завідувачем кафедри доктором юридичних наук, професором Олександром Юхно.

Видання присвячене комплексному вивченню теоретичних, законодавчих і прикладних питань, пов’язаних із процесуальним статусом та повноваженнями захисника у кримінальному провадженні.

Усім, хто вивчає тенденції розвитку сучасної юриспруденції у дослідженому напрямі, бібліотека пропонує ознайомитися з новим виданням.