У рамках проекту підтримки реформування Національної поліції України у Харківському національному університеті внутрішніх справ проходив тренінг з питань лідерства та управління для керівників середньої ланки, працівників усіх відділів поліції та представників університету.

У тренінгу взяли участь заступник начальника – начальник сектору кримінальної поліції Ізюмського відділу поліції; начальники сектору реагування патрульної поліції Харківського, Валківського, Нововодолазького, Дергачівського відділів поліції, начальники сектору превенції патрульної поліції Чугуївського та Валківського відділів поліції, заступники начальників слідчого відділу Нововодолазького та Балаклійського відділів поліції та працівники науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності університету. Тренінг проводив колишній працівник британської поліції, а нині – один з найкращих тренерів Консультативної місії Європейського Союзу Пітер Вілсон.

Перейняти досвід проведення тренінгів з питань лідерства та управління приїхали колеги з Київського офісу КМЄС Ларс Могенсен – радник з питань взаємодії поліції з громадськістю, Петерс Йоахім – радник/тренер з питань роботи поліції з громадськістю, Вішніце Трайчевськи – радник з питань взаємодії поліції з громадськістю.