В Інституті післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ розпочалися двотижневі навчання на курсах підвищення кваліфікації працівників Національної поліції України за напрямами «Кримінальна поліція», «Патрульна поліція», «Інформаційно-аналітична підтримка» та «Дільничні офіцери поліції».

Зі слухачами курсів провели зустріч перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець та директор Інституту післядипломної освіти Євгеній Жеребцов. Вони наголосили, що для набуття нових знань в університеті є все необхідне – сучасна навчальна база, висококваліфікований колектив викладачів, належні побутові умови. Особливу увагу звернули на дотримання слухачами курсів службової дисципліни та правил внутрішнього розпорядку.