Місто Тростянець відзначило своє 358-річчя. В урочистих заходах з нагоди річниці міста взяли участь духовий оркестр та ансамбль барабанщиць Харківського національного університету внутрішніх справ. Колективи виступили з концертною програмою у міському парку ім. П.І. Чайковського та пройшли разом із мешканцями та гостями міста святковою ходою до замку «Круглий двір», де відкрили концерт.

Мешканці Тростянця гостинно зустріли творчі колективи харківського вишу – із задоволенням з ними фотографувалися, цікавилися життям та  досягненнями працівників і курсантів, юні мешканці Тростянця висловлювали бажання після закінчення школи продовжити своє навчання в університеті.

Присутні на святі мали змогу більш детально ознайомитися з Харківським національним університетом внутрішніх справ, умовами вступу та навчання у ньому за допомогою інформаційних стендів у міському парку, буклетів та іншої рекламної продукції, яку отримали всі бажаючі.

«Академія поліції», м. Суми