В інституті післядипломної освіти університету розпочались навчання на курсах спеціалізації за напрямом  «Молодший склад поліції», а також на курсах підвищення кваліфікації за напрямами «Патрульна поліція» та «Карний розшук».

Із слухачами курсів спеціалізації та підвищення кваліфікації зустрівся перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець, проректор Михайло Бурдін та директор інституту післядипломної освіти Євгеній Жеребцов. Звертаючись до присутніх, вони підкреслили важливість здобуття необхідних знань, вмінь та навичок, дотримання службової дисципліни та правил внутрішнього розпорядку. Перший проректор зазначив, що слухачам створені відповідні умови для навчання, належний побут для самостійної підготовки, занять спортом та відпочинку.

Навчальний процес буде забезпечуватися досвідченими викладачами університету, найбільшу увагу буде приділено практичному відпрацюванню навичок з охорони публічного порядку на прикладі ситуативних завдань.