Сьогодні у Харківському національному університеті внутрішніх справ розпочався триденний тренінг для груп діалогу. Цей тренінг організовано для представників Національної гвардії України на звернення начальника Східного територіального управління Національної гвардії України Юрія Лебедя щодо належної комунікації з населенням під час виконання завдань з охорони публічної безпеки та порядку в частинах Національної гвардії України. Головна мета занять –  приведення підготовки фахівців груп діалогу до одноманітного з Національною поліцією України порядку дій.

Заняття включають три аспекти: психологічний (тренінг проводить доцент кафедри педагогіки та психології факультету № 3, кандидат психологічних наук, доцент Станіслав Ларіонов); правовий (тренінг проводить доцент кафедри адміністративної діяльності поліції факультету № 3, доктор юридичних наук, доцент,  майор поліції Віталій Пчелін) та тактичний (тренінг проводить доцент кафедри тактичної та тактико-спеціальної підготовки факультету № 3, кандидат педагогічних наук, доцент, майор поліції Микола Котелюх).