Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко провів зустріч зі студентами першого курсу факультету № 6. Також на зібранні були присутні перший проректор підполковник поліції Дмитро Швець, проректор Михайло Бурдін, декан факультету № 6 Олег Синєгубов та начальник відділу матеріального забезпечення Олексій Копаниця.

Звертаючись до молоді, Валерій Васильович зазначив: «У вас розпочинається дорога у професію. Ми віримо в вас, наші, дорогі, першокурсники! Віримо, що від вашої небайдужої життєвої позиції залежить майбутнє нашої країни. Пам’ятайте, що ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів на ниві професійної діяльності в незалежній європейській Україні».