Турнір з футболу «Дружба – 2018» серед юнаків 2004 року народження, присвячений Дню Незалежності України, розпочався у Харківському національному університеті внутрішніх справ.

Захід відкрили ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, директор Харківського державного вищого училища фізичної культури № 1 Юрій Назаренко та директор ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я»» Володимир Новіков. Вони побажали командам чесної перемоги та спортивної вдачі.

У змаганнях беруть участь шість команд: ФК «Шахтар» (м. Донецьк), «УФК-Олімпік» (м. Харків), «Дніпропетровське вище училище фізичної культури» (м. Дніпро), «Десна» (м. Чернігів), Олімпійський коледж імені Івана Піддубного (м. Київ) та «Металіст 1925» (м. Харків).