23 серпня відзначається День Державного Прапора України. З нагоди свята на майдані Конституції відбувся патріотичний флешмоб. Разом із молоддю Харкова у заході взяли участь керівники органів державної влади та місцевого самоврядування, учасники АТО, волонтери, представники установ та організацій, закладів вищої освіти, громадськість.

Серед учасників заходу – і представники Харківського національного університету внутрішніх справ: ректор навчального закладу генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, ректори університету попередніх років генерал-полковники міліції Олександр Бандурка та Сергій Гусаров, проректори, начальники факультетів, представники підрозділів університету, курсанти та студенти вишу. Перед присутніми виступив курсантський підрозділ барабанщиць, який набув популярності серед харків’ян та став окрасою святкових заходів.