Мітинг-реквієм відбувся у Харківському національному університеті внутрішніх справ з нагоди Всеукраїнського Дня вшанування пам’яті загиблих правоохоронців. У заході взяли участь проректор університету Анатолій Клочко, Голова ветеранської організації навчального закладу Сергій Кацалап, ветерани органів внутрішніх справ В’ячеслав Картавих, Микола Городиський, керівники факультетів, особовий склад табірного збору.

Присутнім продемонстрували фільм про подвиг та героїзм правоохоронців Харківщини. Лише за роки незалежності при виконанні службових обов’язків загинули 1177 правоохоронців. Найбільша кількість з них – правоохоронці Харківщини. Після закінчення фільму всі вшанували хвилиною мовчання героїв, які ціною власного життя захищали закон і порядок.

Звертаючись до молоді, ветерани органів внутрішніх справ ділилися спогадами, власним життєвим та професійним досвідом, давали юнакам і дівчатам настанови – наполегливо вчитися, набувати професійних навичок, пам’ятати слова Присяги та діяти згідно з законом, і головне – бути патріотами своєї держави.