Виконуючи вимоги Міністерства освіти і науки України щодо публікації результатів наукових досліджень в журналах, які індексуються у наукометричних базах Scopus і Web of Science, науковці часто стикаються з проблемою пошуку та вибору відповідних видань.

На допомогу науковцям, в  загальній  бібліотеці  проходять інформаційні практикуми з питань обрання престижних журналів для публікацій та уникнення «хижацьких видань».

Такий практикум було проведено для працівників кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 університету.

Під час зустрічі розглядалися особливості роботи з наукометричною базою даних Web of Science, пошуковим і аналітичним ресурсом Scopus – SCImago Journal Rank тощо. Присутні ознайомилися з ресурсами бібліотечного  порталу, з новими науковими та навчальними виданнями, що надійшли до бібліотечного фонду за профілем кафедри.