Представники Харківського національного університету внутрішніх справ зустрілися з вихованцями Харківського державного вищого училища фізичної культури № 1.

З майбутніми випускниками поспілкувалися перший проректор університету Олександр Головко, проректор університету полковник міліції Анатолій Клочко  та начальник кафедри спеціальної фізичної підготовки підполковник міліції Олександр Моргунов. Вони розповіли учням про історію університету, особливості вступу та навчання у вищому навчальному закладі, відповіли на запитання. Також юнаки і дівчата переглянули фільм про університет та отримали рекламно-іміджеву продукцію.

Найближчим часом, у рамках подальшої профорієнтаційної роботи з вихованцями училища, планується провести екскурсію територією університету, ознайомити учнів з навчальною базою та організувати спільні спортивні змагання.