Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com

Студент факультету права та масових комунікацій Харківського національного університету внутрішніх справ, майстер спорту міжнародного класу, заслужений майстер спорту України Сергій Білий до значного списку численних звань і нагород додав ще одне – чемпіона Х Всесвітніх ігор з пауерліфтингу, які проходили у польському місті Вроцлав. Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична привітала спортсмена з важливою перемогою, побажала нових спортивних досягнень та вручила йому Грамоту «За досягнення високих спортивних результатів, піднесення міжнародного авторитету України та популяризацію фізичної культури і спорту на Харківщині».