На базі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ за участі викладачів кафедри юридичних дисциплін та студентів 1 курсу філії відбувся круглий стіл на тему «Право на правову допомогу та право на професійну правничу допомогу: порівняльний аналіз». Головна мета круглого столу – розглянути механізм реалізації права на правову допомогу в аспекті конституційної реформи в частині правосуддя та зміни, які відбулися у процесуальному законодавстві України.

Під час наукового заходу обговорювалися наступні питання:  аналіз сутності права на правову допомогу, зокрема, його зміст, обсяг та місце в системі прав людини; співвідношення права на правову допомогу та права на професійну правничу допомогу у зв’язку з відповідними конституційними змінами; право на первинну та вторинну правову допомогу; реалізація права на правову допомогу в цивільному, господарському та кримінальному процесах. Було визначено проблеми, які можуть виникнути під час застосування законодавчих змін, окреслено можливі шляхи їх усунення.

Сумський філіал ХНУВС