У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася зустріч випускників 2008 року, які навчалися на факультеті слідства. 10 років потому вони зібралися у рідному університеті, щоб побачити одне одного, поспілкуватися, згадати роки навчання, поділитися новинами.

Під час візиту випускники зустрілися з проректором Анатолієм Клочко та деканом факультету № 1 полковником поліції Олександром Музичуком. Вони переглянули фільм про Харківський національний університет внутрішніх справ, оглянули територію навчального закладу, у тому числі спортивні зали, стрілкові тири, навчально-тренувальні полігони – криміналістичний, відділ поліції, центр боротьби з кіберзлочинністю та моніторингу кіберпростору, тренінгову кімнату, оснащену Координатором проектів ОБСЄ в Україні, сучасні навчальні аудиторії, гуртожитки, музей університету, спортивний багатофункціональний комплекс «Динамо-Арена».