У Харківському національному університеті внутрішніх справ пройшла XXV ювілейна конференція курсантів та студентів «Актуальні проблеми сучасної науки та правоохоронної діяльності».

Після пленарного засідання робота продовжилася в секціях. Вперше секційні заняття не обмежились лише захистом доповідей: керівники секцій заздалегідь підготували завдання та провели квести. Серед завдань були складання процесуальних документів, пошук та порівняння відбитків пальців рук, розгадування тематичних кросвордів, підготовка репортажів та багато інших. Для підрахунку балів було введено в обіг секційних квестів «хнувсики». Робота в секціях тривала до 16.00 години. Окрім нових знань та позитивних емоцій усі отримали сертифікати учасників конференції, а переможці квестів відзначені дипломами.  Також започатковано нову солодку традицію - торт у вигляді збірника тез доповідей для усіх бажаючих учасників секцій.