Сьогодні не лише в Україні, а й далеко за її межами відзначається Всесвітній день вишиванки. Колектив Харківського національного університету внутрішніх справ взяв участь у святкуванні та одягнув національні вишиті сорочки на роботу і навчання.

Ректор навчального закладу генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко привітав усіх зі святом та зазначив, що зараз, в непростий для країни час, вишиванка стала символом згуртованості та непереможності українського народу.

Завідувач кафедри українознавства доктор філологічних наук, професор Ігор Чорний підкреслив, що вишиванка з давніх-давен була своєрідним оберегом. Вона несе в собі сильний емоційний заряд – добра, любові та вірності. Він закликав усіх частіше одягати вишиванки і продовжувати традиції нашого народу.