Учні загальноосвітніх шкіл №3 та №26 міста Краматорська Донецької області відвідали Харківський національний університет внутрішніх справ.

Ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко та перший проректор підполковник поліції Дмитро Швець поспілкувалися з дітьми та розповіли про особливості вишу, побут та дозвілля курсантів і студентів.

Працівники навчального закладу провели для учнів екскурсію. На кафедрі вогневої підготовки юнаки та дівчата ознайомилися з можливостями мультимедійного тиру, відвідали кафедру тактичної та тактико-спеціальної підготовки, криміналістичний полігон та навчальний відділ поліції, спортивний комплекс «Динамо-Арена», спортивні майданчики для гри у міні-футбол, волейбол та баскетбол, тренажерні зали, смугу перешкод, тощо.