На базі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося засідання круглого столу на тему «Професійна адаптація майбутніх юристів» за участю практичних працівників Ковпаківського районного сектору Сумського міськрайвідділу з питань пробації, викладачів та студентів філії.

Під час круглого столу відбулося обговорення принципів процесу формування готовності майбутніх юристів до професійної діяльності, особливостей професійної адаптації, розвитку особистості майбутнього спеціаліста та підвищення рівня професійної підготовки студентів-юристів.

Учасники круглого столу розглянули актуальні питання щодо основних чинників формування психологічної готовності студентів-юристів до професійної діяльності, способів формування основних якостей і навичок майбутнього юриста, особливостей спеціальної професійної підготовки фахівців, творчого підходу до розв’язання професійних завдань, мотивації фахівця до професійної діяльності, особливостей професійно-правового спілкування майбутніх юристів. По закінченні засідання студенти подякували викладачам та гостям за цікаві доповіді та вичерпні відповіді на запитання, адже отримана інформація стане їм в нагоді під час професійної діяльності.

Сумська філія ХНУВС